Zdrowie z innej perspektywy

Od dziecka jesteśmy uczeni, przyzwyczajani, że choroby dotyczą głównie ciała fizycznego i  leczy je  lekarz przy użyciu farmakologii. Tematem psychiki zajmuje się psycholog lub psychoterapeuta. Czasem/często ta pomoc nie jest wystarczająca. Lekarze/psycholodzy są w niektórych przypadkach bezsilni, sami potrzebują pomocy, to też ludzie. Wyniki badań lekarskich są dobre, nie ma diagnozy, wszystko wydaje się być w porządku z punktu widzenia medycyny akademickiej, którą znamy dziś, aparatura medyczna nic nie wykrywa ale ciało i/lub psychika nie jest sprawne, może boleć noga, ręka, głowa, jakakolwiek jego część, a psychika wycofać człowieka z życia. Wtedy najczęściej poszukuje się wsparcia w tzw. medycynie niekonwencjonalnej: masaże, zioła, medycyna wschodnia szeroko pojęta (chińska, ajurweda etc), medytacje i cały katalog innych usług bioenergoterapii, zbliżający się do tematu energetyki ludzkiej . Czasem pomogą, a co jeśli i one nie są skuteczne? A tak przecież bywa. O takich przypadkach czytałam, a także doświadczyłam tego na sobie.

Pytanie pozostałoby bez odpowiedzi gdybym nie spotkała na swojej drodze uzdrowiciela duchowego Zbigniewa Jana Popko https://www.popko.pl/ , człowieka, który uzdrawia wszechstronnie, pomagając przywrócić ład w ciele fizycznym i życiu ogólnie, m.in. w tematach relacji międzyludzkich, zawodowych, biznesowych, szkolnych. Więcej o jego pracy na ww. stronie i kanale youtube https://www.youtube.com/user/popkozbigniew

Zbigniew Jan Popko obok uzdrawiania szerzy również wiedzę, na pierwszy rzut oka szokującą, ale gdy wsłuchać się  w przekazywane przez niego treści okazuje się to prawdą, wypartą, tuszowaną, dotychczas niechętnie ujawnianą człowiekowi.  Ale czasy się zmieniają, świadomość się budzi, a z nią odkrywa wiedza.  

Polecam z całego serca wszystkim poszukującym siebie, szeroko pojętego zdrowia, sensu i Boga.

https://www.popko.pl

https://www.youtube.com/user/popkozbigniew